Barbora Hlinková

Naša obľúbená mladá muzikálová herečka, tanečnica a najnovšie aj Inštruktorka Power jógy Barbora Hlinková, ktorá je okrem toho aj veľkou obľubenkyňou módy. Pripravili sme si pre Vás krátky rozhovor o jej kariére, postoji k móde a o živote tejto mladej hviezdy .

Redakcia: Tvoji fanúšikovia ťa ,pohli vidieť vystupovať v mnohých muzikáloch ako napríklad v muzikály Atlantída,Mama Mia, Mačky, Na skle maľované ,atd..ktorý zo všetkých muzikálov je tvoja srdcovka a Prečo?

Barbora Hlinková : Mojou srdcovou záležitosťou sa stal muzikál na skle maľované , pretože to bola prémňa prvá profesionálna skúsenosť v divadle s úžasnými hercami ako napríklad Zuzka Tlučková, Ján Slezák či Tuli Vojtek. Získala som veľké skúsenosti ,zažila turné po Slovensku a tento muzikál je doslova pre nás Slovákov Hitom , z čoho sa veľmi teším.

Redakcia: Režisérom muzikálu na Skle maľované je tvoj už snúbenec Jan Ďurovčík, ako prebiehajú skúšobné obdobia nejakej Inscenácie, držíte si profesionálny odstup , alebo si povieš “Ale láska, nebuď taký prísny“ smiech:D

Barbora Hlinková: Samozrejme si Držíme profesionálny odstup, aj keď to nie je niekedy ľahké. V divadle som za herečku, je to moja práca a musím to rešpektovať.

Redakcia: Zanechala nejaká herecká postava ,ktorú si stvárňovala u teba hlbšie zamyslenie,resp. Zmenu zmýšľania?

Barbora Hlinková : Som ten typ človeka, ktorý chce mat všetko na 100% a preto každú svoju hereckú postavu rozoberám, snažím sa v nej nájsť niečo zo života, možno sa s ňou v niečom snažím priblížiť a tak isto ju podám na javisku najlepšie ako viem.

Redakcia: Keby si si mal vybrať, ktorá postava bola doposiaľ tvoja absolútna favoritka?

Barbora Hlinková : Bola to určite postava Majky v muzikály Atlantída,ktorá bola síce šiálená , ale zároveň bola veľmi citlivá a nebola vôbec jednoduchá. Avšak v každej postave si snažím nájsť takú tu “ obľúbenú črtu“ a medzi tie postavy sa mi najnovšie zaradila aj herecká postava Služobnej v muzikály Raspustin.

Redakcia: Tusaobleciem ťa pozná ako štýlové dievča s veľmi originálnym štýlom,nebojíš sa kombinovať rôzne farby,strihy a materiály za čo ťa veľmi obdivujeme, kde naberáš inšpiráciu? Ako si spokojná s tvojim tzv. Šatníkom v divadle ?

Barbora Hlinková : V divadle si kostými nevyberám ja sama. Máme na to svoje kostymérky. Väčšinou sa mi páči všetko čo mi vyberú,alebo sa jednoducho prispôsobím (smiech). V bežnom živote sa inšpirujem svetovou módou,alebo si zladím veci tak ako to momentálne cítim.

Redakcia: Keby si si mala vybrať….. štekle alebo šlapky?

Barbora Hlinková : Smiech… šľapky.

Redakcia: Obtiahnuté ,alebo overzise štýl?

Barbora Hlinková : Oversize, občas aj obtiahnuté:D

Redakcia: Víno ,alebo pivo?

Barbora Hlinková : Víno.

Redakcia: Komédia , alebo dráma?

Barbora Hlinková : Komédia

Redakcia: Spev alebo tanec?

Barbora Hlinková : Tanec

Redakcia: Prechádzka , alebo kino ?

Barbora Hlinková : Aj,aj 🙂

Toto bol rozhovor s jednou z našich obľúbenkýn ,ktorú ste mohli vidieť aj na našej módnej Show a my veríme, že ste ju vďaka tomuto rozhovoru spoznali o niečo bližšie 🙂