Anita Soul

Kto chce pochopiť hudbu, nepotrebuje ani tak sluch, ako srdce. Anita Soul, žena s veľkým srdcom a citom nie len k hudbe, ale aj k móde. Exotický Look a obrovský šarm.

Aj preto sme si pre Vás, naše zákazníčky, v obchode TUSA oblečiem pripravili krátky rozhovor s touto úspešnou Slovenskou speváčkou.

A tu sú jej odpovede na naše otázky.

Redakcia: Vždy perfektne upravená, tak Ťa poznáme my, ale aj Tvoji fanúšikovia ktorí Ťa sledujú na Tvojom instagramovom profile. V čom sa viac vidíš, pohodlný ležérny štýl, alebo high heels a sukňa?

Anita Soul: Mám rada oboje , ale každodenný outfit volím skôr ležérny a pohodlný…

Redakcia: Na Tvoje spevácke showky volíš odlišný outfit od každodenného nosenia?

Anita Soul: Ako som spomínala každodenný outfit volím radšej pohodlný práve preto , že na vystúpenia často krát potrebujem dodržať dresscode ,,speváčky na pódiu,, takže veľmi často vystupujem vo vysokých topánkach či už v kombinácií napríklad s elegantnými šatami alebo športovou mikinou čo momentálne veľmi obľubujem 🙂

Redakcia: Zasahuje Tvoj štýl života a myslenie aj do Tvojej módy?

Anita Soul: Určite áno ! Myslenie a obraz samej seba ovplyvňuje moje módne kombinácie… Životný štýl asi určite tiež veľmi úzko súvisí s tým, ako sa každý z nás oblieka . Myslím, že hudba a móda k sebe patria .

Redakcia: Ako si predstavuješ dokonalý shopping day? Ktorý obchodík by si za žiadnych okolností nevynechala?

Anita Soul: Môj dokonalý shooping day by bol naj top keby mi stále niekto vedel priniesť až domov nejaké pekné kúsky a z tých by som si povyberala (smiech) nerada trávim čas chodením po obchodoch ale predsa len mam par obľúbených… jeden z nich je aj tusaobleciem 🙂 kde sa raz za čas pozriem a skoro vždy nájdem niečo pekné, čo si beriem domov do svojho šatníka.

Redakcia: Máš v Tvojom šatníku nejaký kúsok, ktorý Ti robí radosť vždy keď si ho nahodíš?

Anita Soul: Mam takých kúskov viac. Som ten typ ktorý sa veľmi ťažko vzdáva oblečenia i keď ho už nenosím, alebo nepotrebujem.(smiech)

Redakcia: Ďakujeme Ti za Tvoj čas a prajeme veľa úspechov.